Onko tällä foorumilla vielä syntynyt romansseja? *romantiikannälkäisenä*
Heh, juorupalstalle käyttöä ??
Ilmoittaudun uudelleen saaliiksi aiemmin mainitsemin hakuehdoin. V-i-p:iin voi hakeutua myös yhteishaun missanneena jälkihakumenettelyssä lähettämällä hakulomake yksityisviestinä

No joo. Asiahan on näin että kaikki viestit luen. Oli se mitä hyvänsä. Vastaanotan niin lirkuttelua kuin pelikaveripyyntöjä squashin pariin

Muoks: ketjun alussa oli puhetta treffipalvelusta. Anu-Akkahan voisi toimia tämän palvelun "Sentraali-Santrana". Halutessaan lähestyä hippia A:ta, hippi B laittaa yksityisviestin Anu-Akalle, joka ottaa yhteyttä A:han. Vastaus palautuu Anu-Akan kautta B:lle. Näin A-A:lla pysyy langat käsissään että kuka olisi niinku kiinnostunu kenestä, tietsä??

Uskon että olisimme hyvässä huomassa A-A:n opastamina. Ja A-A:n uteliaisuus tulisi tyydytettyä. Edelleen, Sentraali-Santra voisi koota vaikka kuukausittain koosteen tänne, kuinka monta tapahtumaa käyttäjien välillä on tapahtunut. Nämä voitaisiin jaotella kategorioihin, kuten seksitreffit, kaffitteluseura, ystävähaku, potentiaalisen vakavan parisuhteen muodostamisyritykset jne.
Yhdessä sitten saisimme empiiristä tietoa esimerkiksi otollisimmista kutukuukausista

Mahdollisesti palvelun suosion kasvun myötä A-A voisi alkaa profiloida käyttäjiä kirjoittamiensa viestien perusteella, onhan monessakin ketjussa erilaista ulkokohtaista tietoa, ja vielä usemmassa sisäistä maisemaa maalaavia tietoja meistä. Profiloinnin perusteella A-A voisi itsenäisesti yhdistellä käyttäjiä toisiinsa, ja tietysti kuukausiraportissaan informoida loppufoorumia siitä mikä oli hitti ja mikä huti.
